dergi oku

UEFA Kupası Şampiyonu"Fener" Kilisesi İstiyor
Türkiye'yi şoke eden istek !Ukrayna Devlet Başkanı Yuşçenko, Fener Rum Patriği Bartholomeos'tan Kiev'de temsilcilik açmasını istedi.
İnternette büyük tehlike !
İnternette <b>büyük tehlike</b> !Yapılan bir TÜBİTAK araştırmasına göre kablosuz ADSL modem kullanıcıları büyük tehdit altında.. 
Mayınları bedelli askerler temizlesin!
Mayınları bedelli askerler temizlesin!Son haftanın ana tartışma konusu haline gelen mayınlı arazilerin temizlenmesi sorununa Zaman yazarı Hüseyin Sümer'den ilginç teklif...
Fiyasko olan en kötü 10
Time dergisi son 10 yıl içinde büyük umutlarla piyasaya sürülmelerine rağmen başarısız olan 10 teknolojik yeniliği listeledi.
Kalp krizi geçirdiğinizi nasıl anlarsınız?
Mide yanması ve göğüs ağrısı birbirinden çok farklıdır, ancak yine de bunları karıştırabilirsiniz. İkisi arasındaki farkı bilmek çok önemli
Dünyayı karıştıracak iddia
Dünyayı <b>karıştıracak iddia</b>Kuzey Kore'nin, ABD'yi yapacağı denemelerle ilgili önceden bilgilendirdiği iddia edildi.
G.Saray yeni hocasını buldu gibi
G.Saray yeni hocasını buldu gibiGalatasaray, gelecek sezon için teknik direktör arayışlarını sürdürürken Fransa’nın başkenti Paris’te görüştüğü Paul Le Guen’le anlaşmaya vardı.
Kulüp Simgelerinin Anlamları
Her simgenin bir öyküsü var  	Taraftarların hayran olduğu, desteklediği takımların birbirinden farklı sembol ve simgeleri nasıl ortaya çıktı?

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !